AND THEN IM BLONDE

 photo IMG_9371_zps3026928a.jpg

 photo IMG_9375_zps00397fab.jpg

 photo IMG_9391_zps8b04dd83.jpg

 photo IMG_9385_zps2ccace52.jpg

 photo IMG_9372_zps9f9afd03.jpg

 photo IMG_9384_zps0c66b060.jpg

Og så blev jeg pludselig blondine. Jeg er rigtig glad for resultatet, selvom jeg selvfølgelig skal vænne mig til det. På de sociale medier er der en del som har spurgt hvor og hvordan det er blevet lavet. Der kommer selvfølgelig et uddybende indlæg inden længe, hvor jeg fortæller det hele. Jeg kan dog sige, at det lavet hos frisør Saco i Fiolstræde og den dygtige frisør hedder Mette.

Hvis I vil se flere billeder, kan I jo lige smutte forbi Face og Insta @Miequist1.

Kan I have en dejlig aften ?

Feel free to share
Facebook
Pinterest
Email

17 reaktioner

  1. Det ser virkelig godt ud til dig!
    Men det er jo heller ikke sådan mega lyst, så man kan stadig se, at det er dig, hvis du forstår 😉
    Det er pisse godt farvet, synes jeg, det ser ud til! Thumps up herfra! 🙂

  2. wauw det er pænt til dig, og meget forårsagtigt! Så håber da snart at sneen tør og solen for alvor viser sin ret..

  3. Hold op hvor er det flot! Uden at det skal lyde som en fornærmelse, synes jeg du virker meget mindre “anonym” med dette hår, og så passer det skide godt til dig! SMUKT

  4. Det ser så flot ud til dig! Skal lige høre hvor din sweatshirt er fra? Den er så lækker!

  5. WOW hvor er det blevet flot Mie – det ser virkelig godt ud – tillykke med det 🙂

    Knus Ninna COS

  6. WAAUUWW!!! Det er simpelthen bare så flot til dig! Virkelig smukt! Spillet i farvetonerne får dit hår til at se meget tykkere ud! SMUKT!

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *