Tirsdag..

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Kjole: Monki Jakke: Stine Goya/Weekday Sko: Won Hundred

Hold da fast, hvor har jeg nået mange ting i dag. Det er utroligt hvor meget overskud man får, når solen skinner og varmer. I vinters kunne en tur i Netto nærmest være et dagsprojekt. Eftermiddagen er blevet brugt på at hente noget tøj, sammen med Mikkel, til et shoot vi skal lave på torsdag. Nu vil jeg nyde de sidste solstråler, rygterne siger, at de forsvinder i morgen. Øv.

An outfit from today, where I was out finding clothes for a shoot this tursday. I just cant get enough of these sunny days. Unfortunately today was last “summer day” this week.

 

Feel free to share
Facebook
Pinterest
Email

12 reaktioner

  1. Søde Mie, hvor er din halskæde fra? Har måske sovet i timen, hvis du har skrevet det før… Sorry! 😉

    1. Det har jeg ikke skrevet 🙂 det er en som jeg har fået af mine veninder, jeg er super glad for den!

  2. sikke et fint sæt. Jeg er også selv ret forelsket i den jakke og har overvejet at købe den i helt lyserød. Kan også virkeligt godt lide skoene 😀

  3. Hej. Hvor er du fin i den jakke. 🙂 Ved du hvor man kan købe den? Jeg har prøvet at søge efter den på nettet men uden held.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *