Her får i lige lidt billeder, som jeg har taget med min iphone, igennem den seneste månedstid. De er alle taget med med App’en, Instagram, som jeg ELSKER. Dog trænger jeg til lidt nyt input på fotofronten, så hvis I kender til nogen seje fotoapp’s må i meget gerne skrive navnet i kommentarfeltet!?
Husk at følge med på FACEBOOK og TWITTER hvor jeg poster hverdagsbilleder dagligt.










20 reaktioner
Dejlige billeder. Det der kameraetui er aalt for sejt! Er det dit eller er det fra noget PR-besøg? 🙂
Tak, Lasse. Nope, jeg købte det af Anne Mønsted til tøjsalg til en 5er. Quite a catch 😉
Til en 5’er? Damn! Godt køb! 🙂
den skjorter klær dig godt!
Tak 🙂 jeg burde nok også bare købe den.. hehe
Den kamerataske er altså virkelig overdrevet fed! 🙂
Blogger Paw stadig? Synes ikke at der sker så meget på powerpaw?
Njeeej. Jeg tror ikke at han blogger, som sådan. Han har gang i mange ting. Han opdaterer sin hjemmeside lidt oftere http://pawager.com/
Nanna, du gør mig glad. En af de få der følger PP.dk – hvor er du sej! Lover snart at opdatere den!
Paw
Ej, hvor dejligt Paw! Jeg er virkelig betaget af dine billeder 🙂
– Thumbs up for dig! Og Mie, for din blog er virkelig også skøøøøøn! 😀
Sikke nogle dejlige billeder!! Elsker billedet fra den gamle bydel i Middelfart. Jeg kommer selv der fra (bor nu i Århus) og blev så GLAD da jeg så billedet 🙂
Hvor dejligt at høre. Middelfart er skøn 😉
Hvor har du lavet “collagen” henne?
Den er skam bare lavet i photoshop 🙂
Skjorten er rigtig fin, den skal du helt klart købe. Jeg har en lignende, og er super glad for den! Og så er slange-print jo det store denne sæson. Ellers også super flotte billeder. Virkelig stemnings-fyldt….
Ah, men altså, jeg kommenterer jo det ene blogindlæg efter den andet 🙂
Katarina
fra http://katarinawannabeontop.com/
Hehe…. bliv endelig ved med det 🙂
Så lige du efterspurgte foto app’s
Jeg bruger en som hedder Camtastic den tager ret lang tid om at develope billederne, men de bliver faktisk ret fine når man lige lærer app’en at kende.
/Marie Louise
http://bymarielouise.blogspot.com/
Tak for tippet, det vil jeg lige kigge på 🙂
Hvad kostede de fede stiletter fra Urban Outfitters:)
Jeg kan ikke huske det præcis. Men det var omkring 1000 kr. Men jeg var derinde for et par dage siden og der var de på 50%
Hvor er den flotte nederdel fra, som du har på på billedet i Zaras prøverum? 🙂