Paris pour la deuxiene fois

Billede 5Billede 4Billede 3Billede 9Billede 8Billede 10Billede 7

Tak for alle de søde kommentarer til mit tidligere indlæg. Her får i lige lidt mere foto-spam. Paris er stadig fantastisk og det bliver helt trist at rejse hjem i morgen. Men der er jo laaaaang tid til 🙂

Feel free to share
Facebook
Pinterest
Email

8 reaktioner

  1. Hej.

    Jeg vil egentligt bare lige hører hvad du gør ved dine billeder så de får den lidt “antikke” effekt?

  2. ååh, hvor se det dejligt ud! næsten helt varmt.. nyd det.! i dk regner og “sjapper” det..

  3. Uhh jeg drømmer mig tilbage – gid det var mig 🙂 Håber du har en fab tur:) (gerne endnu flere indlæg om denne skønne by. Måske bare en tastefejl, men hvis det er “anden gang” du mener (titel), hedder det deuxieme fois:)

  4. Tusind tak skal i have, allesammen 🙂

    Michelle: Jeg regigerer den i Toycamera Analog.

    Linda: Hehe tusind tak. Jeg var afsted med min søster, så jeg tror at det er min kærlighed til Paris som skinner igennem 🙂

    Sandra: hehe.. jeg kan ikke et ord fransk. Vi boede hos min søsters franske veninde, og det var hende der skrev det ned.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *